Pożyczki, kredyty

  • Kwota pożyczki od 1 000 zł do 60 000 zł
  • Okres spłaty od 12 do 60 miesięcy
  • RRSO od 13,58%
  • Proces 100% online
APLIKUJ

W sieci można odszukać bez najmniejszego kłopotu parę jeżeli nie kilkanaście porównywarek kredytów. Teoretycznie nie ma lepszego wybierania oferty dla nas. Wpisujemy kwotę, czas kredytowania i porównywarka kredytowa prezentuje nam setki ofert. Co więcej, możemy sobie daną ofertę zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste jednak…

Często przy składaniu wniosku dowiadujemy się, że nie dostaniemy kredytu gdyż nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Na nieszczęście porównywarka finansowa tylko konfrontuje kredyty, naprowadza który kredyt jest najkorzystniejszy, uwidocznia zakamuflowane elementy oferty kredytowej, jakich w reklamie danego banku nie można odszukać, jakkolwiek porównywarka kredytowa nie definiuje, że w danym banku kredyt bez wątpienia dostaniemy.

Każdy bank ma swoją własną taktykę, w jednym nasza zdolność finansowa będzie odpowiednia do osiągnięcia kredytu, w innym natomiast nie.

W jaki sposób wniosek o kredyt aby zminimalizować ewentualność odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Korzystaj z pomocy doradcy kredytowego, zwykle w większych porównywarkach kredytowych jest opcja skorzystania z pomocy doradcy kredytowego zupełnie za darmo.
Porównania kredytowe są bardzo przydatne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, powinno się jednak pamiętać, że to bank decyduje czy udzieli danej osobie kredytu.